Ferienwohnung Unterrath

  • 40 м²
  • 1 спальня
  • 1 ванна кімната

Ferienwohnung Unterrath Dusseldorf розташовані у районі Старе місто і мають терасу з видом на сад. Дюссельдорфський конгрес-центр майже за 2 км, а Музей Аквазоопарк Леббекке розташований на відстані 25-хвилинної прогулянки від апартаментів.

Для вашого комфорту в апартаментах передбачені окремий туалет. Крім того, у ванній кімнаті ви знайдете фен і рушники.

Це помешкання пропонує гостям мінікухню для самостійного приготування їжі, а також обідню зону, де можна насолодитися їжею.

Апартаменти можуть похвалитися зручним розташуванням на відстані 4.8 км від залізничного вокзалу, Central Düsseldorf. Відстань до центру міста становить лише 5 км, а до аеропорту Міжнародний Дюссельдорф з помешкання - 5 км. Pauluskirche знаходиться за 5 хвилини пішки, а Барнетт Ньюман - на відстані 15 хвилин їзди машиною від Ferienwohnung Unterrath. Ви будете біля найближчої автобусної зупинки ''Mahnmal".

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Ferienwohnung Unterrath Дюссельдорф
Naeher Messe Und Flughafen
Ціна лише для моб. пристроїв

Naeher Messe Und Flughafen

8.3
Дуже Добре 87 відгуків
25 м від помешкання
USD 139 USD 125
за ніч
Messe Flughafen
Ціна лише для моб. пристроїв

Messe Flughafen

8.1
Дуже Добре 112 відгуків
25 м від помешкання
USD 60 USD 54
за ніч
Garden Apartment
Ціна лише для моб. пристроїв

Garden Apartment

8.9
Відмінно 40 відгуків
175 м від помешкання
USD 125 USD 113
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Міжнародний аеропорт Дюссельдорф
    6 км

    Залізничні вокзали

    Bahnhof Düsseldorf Flughafen
    3.3 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    Харчування

    • Їдальня на свіжому повітрі

    На кухні

    • Електрочайник
    • Кухонне приладдя

    В номерах

    • Зона відпочинку
    • Тераса
    • Набір для приготування чаю/кави
    • Обідній стіл

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Дизайн

    • Паркетна підлога

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 18:00
    Реєстрація виїзду: з 08:00 до 11:00
    Номер ліцензії006-2-0022314-24
    Часті питання
    • У Ferienwohnung Unterrath можна розмістити домашніх тварин?
      У Ferienwohnung Unterrath не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • У квартирі Ferienwohnung Unterrath є кухня?
      В квартирі Ferienwohnung Unterrath гості зможуть скористатися мінікухнею з електрочайником, холодильником і тостером.
    • Ця квартира розташована поруч із залізничним вокзалом?
      Залізничний вокзал Central Düsseldorf розташований на відстані 4.8 км від цієї квартири.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Міжнародний аеропорт Дюссельдорф
    6 км

    Залізничні вокзали

    Bahnhof Düsseldorf Flughafen
    3.3 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Ferienwohnung Unterrath Дюссельдорф

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити